Cieszyński portal sportowy - motocyklowe

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Sezon 2019/2020 rozpocznie się w sierpniu 2019 roku.

 TRAMPKARZ

Skoczów: III liga okręgowa C1 - Grupa 1 - sezon 2018/2019

Tabela

 Poz.  Drużyna   M   Z   R   P   BR+   BR-   Pkt 
 1.  UKS Cieszyn              
 2.  RKS Cukrownik Chybie               
 3.  LKS Zryw Bąków              
 4.   LKS Victoria Hażlach              
 5.   LKS Błękitni Pierściec              
 6.  KS Kuźnia Ustroń              
 7.  KP Beskid Skoczów              
 8.  KKS Zebrzydowice              

 

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. KP Beskid Skoczów  1  3  1  0  6 1
2. RKS Cukrownik Chybie  1  3  1  0  0  2 1
3. LKS Olza Pogwizdów  1  1  0  1  0  2 2
4. CKS Piast Cieszyn  1  1  0  1  0  2 2
5. LKS Goleszów  0  0  0  0  0  0 0
6. KS Kuźnia Ustroń  0  0  0  0  0  0 0
7. UKS Cieszyn  1  0  0  0  1  1 2
8. UKS Istebna  1  0  0  0  1  1 6

Terminarz skoczowkiej III ligi okręgowej D1 Młodzik 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. UKS Cieszyn              
2. UKS Istebna              
3. RKS Cukrownik Chybie              
4. MKP Brenna - Górki              
5. LUKAM 2010              
6. LKS Wisła Strumień              
7. CKS Piast Cieszyn              
8. LKS OLZA Pogwizdów              
9. KS Kuźnia Ustroń              
10. KKS Spójnia Zebrzydowice              

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. UKS Cieszyn II              
2. LKS Victoria Hażlach              
3. LKS Rudnik              
4. LKS Kończyce Małe              
5. LKS Kończyce Wielkie              
6. KKS Zebrzydowice              
7. CKS Piast Cieszyn II              
8. KP Beskid Skoczów              
9.  GKS Kaczyce              

 

 

menu