Cieszyński portal sportowy - motocyklowe

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Terminarze rozgrywek na sezon 2019/2020 będą dostępne od sierpnia 2019 roku. 

 

Skoczów: Klasa B - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. TS 1909 Piast Cieszyn II              
2. MKS Promyk Golasowice              
3. LKS Strażak Dębowiec              
4. LKS Spójnia Górki Wielkie              
5. LKS Rudnik              
6. LKS Ochaby 96              
7. LKS Kończyce Wielkie II              
8. GKS Kaczyce              
9. CKS Piast Cieszyn              

Terminarz skoczowskiej B-klasy 

 

JUNIOR:

Skoczów: IV liga okręgowa A1 Junior- sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. MKS Promyk Golasowice              
2. LKS Orzeł Zabłocie              
3. LKS Kończyce Małe              
4. LKS 99 Pruchna              
5. LKS Kończyce Wielkie               
6. KS Nierodzim              
7. CKS Piast Cieszyn              

Terminarz skoczowskiej IV ligi okręgowej A1 Junior 

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. KP Beskid Skoczów  1  3  1  0  0  6 1
2. RKS Cukrownik Chybie  1  3  1  0  0  2 1
3. LKS Olza Pogwizdów  1  1  0  1  0  2 2
4. CKS Piast Cieszyn  1  1  0  1  0  2 2
5. LKS Goleszów  0  0  0  0  0  0 0
6. KS Kuźnia Ustroń  0  0  0  0  0  0 0
7. UKS Cieszyn  1  0  0  0  1  1 2
8. UKS Istebna  1  0  0  0  1  1 6

 Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej D1 Młodzik

Skoczów: IV liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Zryw Bąków              
2. LKS Strażak Dębowiec              
3. LKS Iskra Iskrzyczyn              
4. KP Beskid Skoczów II              
5. KKS Zebrzydowice              
6. CKS Piast Cieszyn II              

 Terminarz skoczowskiej IV ligi okręgowej D1 Młodzik

 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. UKS Cieszyn              
2. UKS Istebna              
3. RKS Cukrownik Chybie              
4. MKP Brenna - Górki              
5. LUKAM 2010              
6. LKS Wisła Strumień              
7. CKS Piast Cieszyn              
8. LKS OLZA Pogwizdów              
9. KS Kuźnia Ustroń              
10. KKS Spójnia Zebrzydowice              

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. UKS Cieszyn II              
2. LKS Victoria Hażlach              
3. LKS Rudnik              
4. LKS Kończyce Małe              
5. LKS Kończyce Wielkie              
6. KKS Zebrzydowice              
7. CKS Piast Cieszyn II              
8. KP Beskid Skoczów              
9.  GKS Kaczyce              

 

 

menu